In dit concept heb ik interactieve lijnen gemaakt. Ze bewegen door de achtergrond en zodra een muis er overheen gaat, zullen ze aan de kant gaan. Het technische gevoel wordt door deze interactie verhoogt.
De homepagina is een onderdeel van een conceptwebsite en is niet gedaan in opdracht voor een klant. Voor mezelf had ik de uitdaging gesteld om veel bewegende elementen te gebruiken, terwijl de website ook rust en autoriteit moest uitstralen.
In het resultaat zijn alle technieken gebruikt waarin leerlingen en ouders maximaal worden verleidt tot een actie. In dit geval ligt de focus op de aanmelding van nieuwe leerlingen. Korte en bondige informatie heeft geleid tot duidelijkheid. Dit is afgewisseld met sociaal bewijs en de "Call to Action" is op de juiste plaatsen geplaatst.
In de website heb ik gekozen voor de kleuren donkerblauw en donkerpaars, om de betrouwbaarheid en autoriteit van de school te benadrukken. Wit is gebruikt om de website rust en vernieuwing te laten uitstralen.
Voor scholen zal het steeds belangrijker worden om zichzelf te onderscheiden van andere scholen. In dit concept ben ik uitgegaan van de unieke kracht van de faciliteiten die een school kan hebben, zoals VR-headsets.